• @Registrovani priznivci má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění číst
  • @Odbor - medialni má oprávnění upravovat
  • @Republikove predsednictvo má oprávnění nahrávat
  • Vit Konecny má oprávnění mazat
  • Adam Skorepa má oprávnění mazat
  • Radek Holodnak má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst

Tiskové zprávy

Kalousek utajoval dluhy převedené pod ČKA nezákonně, na tahu je Andrej Babiš

Jakub Michálek, tiskovka 19/11/14 Praha, 19. 11. 2014, 10:00. Piráti dnes na tiskové konferenci představili další postup ve sporu s ministerstvem financí o seznam dlužníků České konsolidační agentury (ČKA). Piráti chtějí doplnit rozsudek Městského soudu v Praze, který rozhodl, že ministerstvo financí postupovalo nezákonně, o výslovný příkaz poskytnout informace. Dále apelují na současného ministra financí Andreje Babiše, aby nezákonně utajované informace konečně poskytl. V neposlední řadě potom navrhují, aby Miroslav Kalousek, který žádost o informace zamítl, uhradil škodu, kterou svým rozhodnutím způsobil.

Piráti v Olomouci vyhlásili 3. kolo participativního rozpočtování a diskutovali o podpoře zastupitelů

Republikový výbor, říjen 2014 V sobotu 25. 10. 2014 proběhlo v Olomouci zasedání Republikového výboru Pirátů. Sjelo se na něj přes 30 účastníků, z toho 14 členů Republikového výboru a také kompletní předsednictvo Pirátů a někteří vedoucí odborů. Na programu bylo převážně zhodnocení předchozího volebního úspěchu v komunálních volbách a možnosti podpory zvoleným zástupcům, jak v oblasti znalostní tak i právní, sdílení informací a zkušeností. Pro zkvalitnění práce zastupitelů, Piráti připraví metodiky realizace změn, například otevření veřejné správy. Uspořádají také PirateCon, jehož programem bude odborné vzdělávání zastupitelů a výměna zkušeností.

Piráti a Zelení zahájí jednání o vytvoření společného senátorského klubu

Předseda pražských Pirátů Ondřej Profant a nově zvolený senátor Václav Láska Ve druhém kole senátních voleb ve dnech 17. a 18.10. 2014 uspěli oba postoupivší kandidáti, se kterými Piráti uzavřeli volební spolupráci a v jejich kampani je podporovali. Tento úspěch navazuje na velmi příznivé výsledky z komunálních voleb a poskytuje Pirátům větší podíl na tvorbě a připomínkování zákonů schvalovaných v Senátu.

© Piráti, 2014. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.