• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat

Záznam z volby RP na CF ČPS 28.8.2010

Postup: Předsednictvo Zápis vydaných lístků P.. předseda 1…první místopředseda 1k/k… první místopředseda 2. kolo

První posádka Robert Adámek P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Petr Bajgar P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Ivan Bartoš P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Miroslav Bartovič P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Martin Bednář P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Michal Breškovec P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Martin Brož P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Lukáš Černohorský 1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Jiří Demel P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Patrik Doležal P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Jindřich Fejfar P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Mikuláš Ferjenčík P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Karel Fuzik P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Vít Hnilica P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Vlastimil Holík P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Jiří Homola P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Aleš Jílek P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Jiří Kadeřávek sen.P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Jiří Kadeřávek P,1,1k,2,3, 3k, 4k Petr Kapounek P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Pavel Klápště P Petr Kopečný P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k Radim Kovářík P,1,1k,2, 3, 3k, 4, 4k Filip Krška P,1,1k, 2, 3, 3k, 4, 4k

Druhá posádka Zbyněk Krystýn P1k23k4k Jaroslav Kučera P1k23k4k Pavel Liška P1k23k4k Vilém Maršík P1k23k4k Věra Magdonová P1k23k4k Jakub Michálek P1k23k44k Ivan Mikoláš P1k23k4k Lukáš Nový P1k23k4k Jan Podhajský P1k23k4k Martin Potůček P1k23k4k Pavel Prchal P1k23k4k Ondřej Profant P1k23k4k Jiří Rezek P1k23k4k Ingrid Romancová P1k23k4k Tomas Semenec P1k23k4k Ivan Souček P1k23k4k Petr Stehlík P1k23k4k Michal Svoboda P1k23k4k Jana Syrovátková P1k23k4k Petr Šebesta P1k23k4k Zdeněk Štěpánek P1k23k4k Martin Švadlenka P1k23k4k Radovan Trojančík P1k23k4k Petr Třešňák P1k23k4k Ivo Vašíček P1k23k4k Petr Vileta P1k23k4k Jiří Vontroba P1k23k4k Petr Vyhnal P1k23k4k Jan Widerlechner P1k23k4k Gabriela Antošová P1k3k4k

Volba předsedy

1. kolo Vydáno 53 lístků

  • 49 pro
  • 2 se zdrželi
  • 2 neplatné hlasy

zvolen Ivan Bartoš

Volba 1. místopředsedy

1. kolo Vydáno 53 lístků

  • Robert Adámek 9
  • Adam Šoukal 24
  • Marcel Kolaja 3
  • Ivo Vašíček 5
  • Ingrid Romancová 4
  • Jaroslav Kučera 2
  • Jiří Kadeřávek sen. 5
  • neplatný 1

postupují Adámek, Šoukal

2. kolo Vydáno 53 lístků

  • Robert Adámek 14
  • Adam Šoukal 38
  • neplatný 1

zvolen Adam Šoukal

Volba 2. místopředsedy

Vydáno 52 lístků

  • Robert Adámek 11
  • Marcel Kolaja 5
  • Ingrid Romancová 7
  • Jaroslav Kučera 1
  • Jiří Kadeřávek sen. 1
  • Mikuláš Ferjenčík 27

zvolen Mikuláš Ferjenčík

Volba 3. místopředsedy

1. kolo Vydáno 53 lístků

  • Marcel Kolaja 14
  • Ingrid Romancová 15
  • Ivo Vašíček 15
  • Jiří Vontroba 9

postupují Romancová, Vašíček

2. kolo Vydáno 53 lístků

  • Ingrid Romancová 24
  • Ivo Vašíček 26

zvolen Ivo Vašíček

Volba 4. místopředsedy

1. kolo Vydáno 52 lístků

  • Marcel Kolaja 13
  • Ingrid Romancová 20
  • Robert Adámek 19

postupují Adámek, Romancová

2. kolo Vydáno 53 lístků

  • Ingrid Romancová 27
  • Robert Adámek 23

zvolena Ingrid Romancová

© Piráti, 2016. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.