• @Registrovani priznivci má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění upravovat
  • @Odbor - administrativni má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst

Ostrava-Jih

Kandidátní listina pro volby do zastupitelstva městského obvodu Ostrava-Jih konané ve dnech 15.-16.10. 2010

Volební obvod Ostrava-Jih
Politická strana Strana zelených (SZ)
Jméno a příjmení zmocněnce Ing. Kamil Hloušek
Jméno a příjmení zástupce zmocněnce Květoslava Truxová
Jméno a příjmení osoby oprávněné Ondřej Liška
Funkce osoby oprávněné předseda strany podle čl. 19 Stanov Strany zelených
Pořadí Jméno a příjmení, věk Povolání Obec Stranická příslušnost
1. Ing. Jakub Valihrach, 31 VŠ pedagog, vědecký pracovník Ostrava-Hrabůvka SZ
2. Jiří Pol, 70 projektant, důchodce Ostrava-Hrabůvka SZ
3. PaedDr. Radana Parmová, 50 učitelka Ostrava-Pískové Doly SZ
4. Ing. Ondřej Polanský, 26 analytik Ostrava-Zábřeh ČPS
5. Mgr. Zdeňka Nováčková, 52 zdravotní sestra Ostrava-Dubina SZ
6. Bc. Petr Kopečný, 26 student VŠB Ostrava-Dubina ČPS
7. David Schnitta, 30 mistr skladového hospodaření Ostrava-Hrabůvka SZ
8. Bc. Michal Breškovec, 31 Technical Specialist, Network engineer Ostrava-Bělský les ČPS
9. Mgr. Jiří Pavlíček, 31 učitel Ostrava-Výškovice SZ
10. Iveta Bělohoubková, 43 informatik Ostrava-Hrabůvka Bez PP
11. Pet Vilímec, 29 profesionální řidič Ostrava-Hrabůvka SZ
12. Ing. Josef Kratoš, 43 systémový specialista Ostrava-Hrabůvka Bez PP
13. Karin Krzystková, 24 studentka Ostrava-Zábřeh SZ
14. Michaela Bartová, 39 pečovatelka Ostrava-Dubina Bez PP
15. Martin Režný, 37 konzultant prodeje Ostrava-Hrabůvka SZ
16. Mgr. Daniela Rabeková, 31 učitelka Ostrava-Hrabůvka Bez PP
17. Jaroslav Hubáček, 21 multifunkční skladový operátor Ostrava-Výškovice SZ
18. Marcela Pastorková, 44 prodavačka Ostrava-Zábřeh Bez PP
19. Mgr. Pavel Juroško, 29 IT specialista Ostrava-Výškovice SZ
20. Markéta Hamzai, 28 kuchař - číšník Ostrava-Dubina Bez PP
21. Ing. Ivo Kurka, 31 projektant Ostrava-Výškovice Bez PP
22. Svatava Mládková, 45 servírka Ostrava-Zábřeh Bez PP
23. Bc. Lubomír Neusser, 30 PE Manager Ostrava-Hrabůvka Bez PP
24. Miroslav Huf, 23 skladový operátor Ostrava-Dubina SZ
25. Radana Volná, 41 prodavačka Ostrava-Hrabůvka Bez PP
26. Miroslav Schnitta, 22 kuchař Ostrava-Hrabůvka SZ
27. JakubFolta, 19 student – střední škola Ostrava-Dubina SZ
28. AdélaBravencová, 19 kuchařka Ostrava-Zábřeh Bez PP
29. Ing. Libor Folvarčný, 57 programátor Ostrava-Zábřeh Bez PP
30. Kamila Garberová, 39 učitelka MŠ Ostrava-Hrabůvka Bez PP
31. Mgr. Pavel Tileček, 46 pracovník bezpečnostní agentury Ostrava-Bělský les Bez PP
32. Tomáš Ranný, 30 geodet Ostrava-Hrabůvka Bez PP
33. Valérie Baklíková, 29 aranžérka květin Ostrava-Hrabůvka Bez PP
34. Zdeněk Vondráček, 55 automechanik, invalidní důchodce Ostrava-Zábřeh Bez PP
35. Ilona Matyášová, 56 sanitářka, důchodkyně Ostrava-Zábřeh Bez PP
36. Jan Bližňák, 67 kapitán námořní plavby, důchodce Ostrava-Hrabůvka Bez PP
37. Naděžda Schnittová, 50 invalidní důchodce Ostrava-Hrabůvka Bez PP
38. Ing. JiříSlíva, 59 překladatel, chemik, invalidní důchodce Ostrava-Zábřeh Bez PP
39. Věra Žáčková, 69 sekretářka v důchodu Ostrava-Hrabůvka Bez PP
40. Věra Kociánová, 66 laborantka v důchodu Ostrava-Zábřeh Bez PP
41. Miloš Kardoš, 59 živnostník - výtvarník Ostrava-Hrabůvka Bez PP
42. Margita Hostovičáková, 66 důchodkyně Ostrava-Hrabůvka Bez PP
43. Ing. František Hajnyš, 68 důchodce, fotograf Ostrava-Hrabůvka Bez PP
44. Libuše Staykovová, 70 zdravotní sestra Ostrava-Zábřeh Bez PP
45. Ing. JaroslavNovotný, 73 železniční stavební inženýr v důchodu Ostrava-Výškovice Bez PP

Náhradnící

Pořadí Jméno a příjmení, věk Povolání Obec Stranická příslušnost
46. Jiří Klopec, 68 důchodce - strojník Ostrava-Hrabůvka Bez PP
47. Miloslav Žáček, 65 důchodce Ostrava-Hrabůvka Bez PP
© Piráti, 2016. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.