• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat

Hlavní město Praha

Volby na magistrát

Kandidátní listina České pirátské strany pro volby do zastupitelstva statutárního města Praha konané ve dnech 15. - 16. října 2010.

Volební obvod: Magistrát města Praha
Politická strana: Česká pirátská strana (ČPS)
Jméno a příjmení zmocněnce: Ingrid Romancová
Místo trvalého pobytu zmocněnce:
E-mail zmocněnce, datová schránka: ingrid.romancova@ceskapiratskastrana.cz
Jméno a příjmení osoby oprávněné: Ivan Bartoš
Funkce osoby oprávněné: předseda strany podle čl. 14 Stanov České pirátské strany

V Praze ODS s machinacemi nekončí a poradila si i s volebním systémem, když rozparcelovala pražské volební obvody tak, aby hranice volitelnosti stoupla prakticky na dvojnásobek z 5 i na víc než 10%.

praha2010obvodyvolebni.jpg

To je sice značný hendikep i pro některé současné parlamentní strany, ale pirátům to nevadí. Rozdělení obvodů by ale podle nás mělo vypadat takto:

piratskevolebniobvody_600.jpg

Obvod I.

Pořadí Jméno a příjmení, věk Povolání Obec Stranická příslušnost Fotografie
1.Václav Fořtík (39) výkonný ředitel o.s.Praha 6 ČPS
2. Michael Polák (36)podnikatel programátorPraha 6ČPS
3.Matěj Barták (35)redaktorPraha 1Bez PP
4.Václav Šroub (31)IT technikPraha 1Bez PP
5.Petr Kučera (29)IT expertPraha 1Bez PP
6.Tomáš Chrástný (23)Copy writer, reklamní pracovníkPraha 7ČPS
7.Antonín Štefka (48)Svobodá uměníPraha 6Bez PP
8.Vladimír Cita (21)Student medicínaPraha 4ČPS
9.Štěpán Žďárský (31)ŘidičPraha 17Bez PP

Obvod II.

Pořadí Jméno a příjmení, věk Povolání Obec Stranická příslušnost Fotografie
1.Martin Brož (36)Programátor, analytikPraha 13ČPS
2.Tomáš Murňák (30)Softwarový operátorPraha 13ČPS
3.Tereza Slavíková (20)Kadeřnice, studentkaPraha 5ČPS
4.Bc. Lucie Deverová (29)ProdukčníPraha 13Bez PP
5.Michaela Krausová (17)Studentka evropské administrativyPraha 16Bez PP
6.Petr Krstev (41)IT administrátorPraha 5Bez PP
7.Monika Vítová (28)FakturantkaPraha 5Bez PP
8.Pavel Opatřil (30)Manažer cestovní agenturyPraha 13Bez PP
9.Martin Čechura (31)IT technikPraha 4Bez PP

Obvod III.

Pořadí Jméno a příjmení, věk Povolání Obec Stranická příslušnost Fotografie
1.Phdr. Ivan Bartoš (30)Databázový architektPraha 4ČPSivan.jpg
2.Ivo Vašíček (48)Krizový manažerPraha 4ČPS
3.Lukáš Findeis (24)Mikroelektronik, forografPraha 12ČPS
4.Jan Švandrlík (28)DispečerPraha 4Bez PP
5.Petr Motyka (31)ElektromechanikPraha 4Bez PP
6.Jiří Hoblík (43)Vysokoškolský učitel religionistikyPraha 4ČPS
7.Petr Novák (31)KnihovníkPraha 4ČPS
8.Vlastimil Křivka (45)ManažerPraha 4Bez PP
9.Tomáš Vandas (31)Barman, DJPraha 4Bez PP

Obvod IV.

Pořadí Jméno a příjmení, věk Povolání Obec Stranická příslušnost Fotografie
1 Jakub Michálek (21) Šéfredaktor pirátských novin Praha 8 ČPSjakub_michalek.jpg
2 Kamila Murphy (42) Podnikatelka, předsedkyně OS Kulich Praha 8 bez PP
3 Ondřej Profant (22) Student IT, Linuxák Praha 7ČPS
4 ing. Aleš Sůra (33) Aplikační inženýrPraha 7 ČPS
5 Zdeněk Rada (21) Student politologiePraha - Čakovice ČPS
6 Jan Kozák (31) Trenér šermu, doktorand FF UK Praha 7bez PP
7 Vilém Maršík (31) LinuxákPraha 7 ČPS
8 Pavel Krpata (32) Programátor Praha 8 bez PP
9 Vít Hnilica (30) Programátor, Linuxák Praha 7ČPS

Obvod V.

Pořadí Jméno a příjmení, věk Povolání Obec Stranická příslušnost Fotografie
1Olivie Brabcová (24) Student politologie, výtvarnice Praha 3 ČPS
2Eva Markvartová (29) ZpěvačkaPraha 3 bez PP
3Jakub Vích (31)Administivní pracovníkPraha 3bez PP
4Kateřina Amiovrová (43) BylinkářkaPraha 2bez PP
5Mgr. Hana Zemanová (56)Homeopatiřka Praha 2 bez PP
6Michal Soukup (31)Správce informačního systémuPraha 2bez PP
7Dalibor Záhora (42)ŽivnotníkPraha 8bez PP
8Ondřej Poledne (31)ScénaristaPraha 3bez PP
9Richard Klíma (43)Živnostník Praha 3bez PP

Obvod VI.

Pořadí Jméno a příjmení, věk Povolání Obec Stranická příslušnost Fotografie
1 Mikuláš Ferjenčík (23) šéfredaktor pirátských novin Praha 10 ČPS
2 Tomáš Klapka (29) Programátor Praha 10 ČPS
3 Olga Richterová (25) překladatelka a tlumočnice Praha 10 bez P.P.
4 Ing. Ivan Mikoláš (45) technik, podnikatel Praha 10 ČPS
5 Marcela Slavíková (48) vedoucí prodejny Praha 5 bez P.P.
6 Bc. Jakub Jirků (24) student informačních technologií Praha - Petrovice bez P.P.
7 Jiří Lauer (40) OSVČ Praha 11 bez P.P.
8 Jana Pilná (33) výtvarnice Praha - dolní Měcholupy bez P.P.
9 Karel Kabourek (31) zvukař Praha 15 bez P.P.

Obvod VII.

Pořadí Jméno a příjmení, věk Povolání Obec Stranická příslušnost Fotografie
1 Mgr. Jan Podhajský (34) sociolog Praha 11 ČPSn1559564395_65125_9455.jpg
2 Jiří Vrubel (25) správce sítě Praha 22 ČPS
3 Petra Netušilová (27) administrativní pracovnice Praha 11 bez P.P.
4 Filip Miler (31) hudební producent Praha 11 ČPS
5 Stanislav Černý (25) technik GPS technologií Praha 15 bez P.P.
6 Ondřej Kallash (19) prodejce IT Praha 22 ČPS
7 Miroslav Chuchmák (18) student IT Praha 11 bez P.P.
8 Ing. Karel Matějka (49) podnikatel Praha - Klánovice bez P.P.
9 Michal Cais (33) programátor Praha 11 bez P.P.

Volby do zastupitelstev jednotlivých obcí

© Piráti, 2016. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.