• @Registrovani priznivci má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění upravovat
  • @Odbor - administrativni má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst

Statutární město Plzeň

Kandidátní listina České pirátské strany pro volby do zastupitelstva statutárního města Plzeň konané ve dnech 15. - 16. října 2010.

Volební obvod: Magistrát města Plzně
Politická strana: Česká pirátská strana (ČPS)
Jméno a příjmení zmocněnce: Adam Šoukal
Místo trvalého pobytu zmocněnce:
E-mail zmocněnce, datová schránka: adam.soukal@ceskapiratskastrana.cz
Jméno a příjmení osoby oprávněné: Ivan Bartoš
Funkce osoby oprávněné: předseda strany podle čl. 14 Stanov České pirátské strany
Pořadí Jméno a příjmení, věk Povolání Obec Stranická příslušnost Fotografie
1 Martin Potůček, 23webdesignerPlzeň 3ČPS
2 Pavel Liška, 26technikPlzeň 2 - SlovanyČPS
3 Petr Vileta, 54programátorPlzeň 2 - SlovanyČPS
4 Mgr. Georgij Alanija, 48pedagogPlzeň 3BPP
5 Mgr. Libor Šiman, 30novinářPlzeň 1BPP
6 Petr Šebesta, 24pracovník bezpečnostní agenturyPlzeň 2 - SlovanyČPS
7 Lucie Enzmannová, 29terénní pracovnicePlzeň 3BPP
8 František Řezáč, 65internetový publicistaPlzeň 8 - ČerniceSZ
9 Iveta Šlaufová, 42předsedkyně obč. sdružení Plzeň 4BPP
10 Robert Vaněček, 34IT odborníkPlzeň 3BPP
11 Pavel Kresa, 26student lékařské fakultyPlzeň 1BPP
12 Marie Benešová, 56podnikatelka Plzeň 2 - SlovanyBPP
13 Jiří Šedivý, 49biochemik Plzeň 3BPP
14 Milan Lehký, 54živnostník Plzeň 4BPP
15 Mgr. Kateřina Vaněčková, 28učitelkaPlzeň 3BPP
16 Petr Dvořák, 57podnikatel Plzeň 2 - SlovanyBPP
17 Gabriela Bretschneiderová, 23administrativní pracovnicePlzeň 3BPP
18 Kateřina Košťálová, 25skladnicePlzeň 3BPP
19 Jan Krásný, 25mediální grafikPlzeň 4BPP
20 Pavel Potůček, 26bezpečnostní pracovníkPlzeň 3BPP
21 Václav Holzknecht, 55invalidní důchodcePlzeň 2 - SlovanyBPP
22 Tomáš Heider, 24skladníkPlzeň 3BPP
23 Radomíra Šedivá, 44v domácnostiPlzeň 3BPP
24 Tomáš Havlic, 26bagristaPlzeň 3BPP
25 Lucie Pučelíková, 24kontrolorka výrobyPlzeňBPP
26 Jan Bělek, 20technikPlzeň 4BPP
27 Vladimír Vladař, 25prodavačPlzeň 4BPP
28 Zdenko Ščuka, 44terénní pracovník Plzeň 3BPP
29 Jana Lišková, 67důchodkyněPlzeň 2 - SlovanyBPP
30 Barbora Soukupová, 24terénní pracovnice Plzeň 1BPP
31 Jiří Kosnar, 26technikPlzeň 3BPP
32 Jiřina Viletová, 52invalidní důchodkyněPlzeň 2 - SlovanyBPP
33 Jitka Potůčková, 50prodavačkaPlzeň 3BPP
34 Michal Havlic, 21studentPlzeň 1BPP
35 Jiří Kraus, 64živnostníkPlzeň 3BPP
36 Ladislav Kašpar, 26technikPlzeň 3BPP
37 Božena Nováková, 62recepčníPlzeň 3BPP
38 Michal Schmid, 25kontrolor kvalityPlzeň 3BPP
39 Anna-Marie Vladařová, 20studentkaPlzeň 4BPP
40 Ladislav Bystřický, 45mistr výrobní linkyPlzeň 1BPP
41 Milan Dubnický, 25dopravní koordinátorPlzeň 3BPP
42 Jana Šourková, 22servírkaPlzeň 1BPP
43 Martin Klimeš, 28mistr výrobní linkyPlzeň 2 - SlovanyBPP
44 Jakub Mlynařík, 22dělníkPlzeň 3BPP
45 Werner Galbler, 66důchodcePlzeň 4BPP
46 Petr Tomášek, 19studentPlzeň 4BPP
47 Jiří Šmondrk, 23ekonomPlzeň 1BPP

V Plzni dne 10. 8. 2010

Přílohy

  • Prohlášení kandidáta (….. krát).

Osoba oprávněná:

Zmocněnec:

© Piráti, 2016. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.