• @ALL má oprávnění číst
 • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
 • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat

Pirátská homoskinheadská platforma

Než začneš užívat tento chlív, přečti si Podmínky použití webu a článek 2 stanov Pirátů.

Pirátská homoskinheadská platforma je neoficiální neformální interní organizace Pirátské strany pro ty, kteří mají svobodu názoru za svatou.

Jakožto dlouhodobý emergentní cíl platformy bývá často označována snaha o nastoleni všeobecné diktatury troletariátu. Vzhledem k definiční orientaci platformy na činnost budovací (narozdíl od frakcí, které z definice štěpí) lze předpokládat určité časové prolongace v jeho plnění.

Rozcestník

Blesky z nebe

 • 20.7.2014 vzali na lišku kulomet. 1,2,3,4,5,6,7
 • 10.7.2014 byly otevřeny Nominace na cenu Petra Bajgara 2014.
 • 25.5.2014 se platforma sešla fyzicky na volebním štábu.
 • 29.4.2014 byla ustanovena čestná funkce podΨ.
 • 22.4.2014 začal hon na lišku.
 • 17.4.2014 byla platforma představena na vtipu Pirátské strany.
 • 19.3.2014 byly oficiální stránky naší platformy smazány robotem.
 • 20.2.2014 byla ustanovena čestná funkce podkoní.
 • 18.1.2014 na zasedání CF v Pardubicích vznikla, za podpory členů německé Pirátské strany, Pirátská homoskinheadská platforma.

Šlemové týdne

Petr Lacina

petr_lacina.jpg

Petr Lacina (* 1987)

Ing. Roman Kučera

Roman KučeraRoman Kučera aka Roj (* 12.11.1963 Jihlava). Vystudoval elektrotechnickou fakultu ČVUT, v Pirátech od září 2010.

Programuje, kóduje a píše texty. Též fotografuje. Pokud si kliknete nahoru do černé lišty na Obrázky, je jich tam podstatný zlomek právě Rojovo dílo.

Rebel odmalička. Před rokem 1989 se účastnil protirežimních akcí, pomáhal vyrábět a šířit samizdaty, poslouchal Svobodnou Evropu a sdílel informace, které nemohly být šířeny. Chodil na demošky, utíkal na nich esenbákům. Už tenkrát pochopil, jak je svoboda projevu vzácnou vymožeností.

Po revoluci podlehl naivnímu dojmu, že už máme svobodu a že politiku přenecháme odpovědným. Po pozdním prozření marně hledal způsob, jak nový sílící klientelistický režim svrhnout. Unie svobody? Zelení? Top09? Ani jedno! Až zjistil, že existují Piráti. Nebylo co řešit. Pirátem se narodil, Pirátem zůstane do smrti.

V současné době je ve funkci místopředsedy krajského sdružení Praha. V Pirátské straně dále pracuje jako člen rozhodčí komise a jako garant programového bodu svoboda projevu.

V roce 2014 kandidoval do Senátu za senátní obvod č. 38 (Rychnovsko).

Kontakt: roman.kucera@pirati.cz

Štěpán Voda

Štěpán Voda (*29.09.1978 v Třebíči) žije na Vysočině se svou ženou a dvěma knírači.

Pekelný guru

Čestné funkce

Šlemové

Původně zde byl výpis veřejně přístupných strojově čitelných dat, viz zdrojový kód:

<pirati>
group: Zobrazit - Podpalubí 
</pirati>

Tento veřejně dostupný výpis byl nyní skryt, z důvodu opakovaných útoků mířených na stránky naší platformy právě kvůli zmiňovanému výpisu a několika žádostí o smazání údajů.
„Přijde mi pokrytecké být členem organizace, jenž má ve svých stanovách zakotvenu svobodu vyjadřování, a zároveň cenzurovat volně přístupné informace zasazené do koláže (typ uměleckého díla, pozn.r.), protože VOLIČI! Jsem šlemem a jedním z autorů PHP.“ - ok

Cenzoři

© Piráti, 2016. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.