• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst

Ing. Martin Jiránek

Narodil jsem se roku 1978 a celý život žiji v podkrkonošském městě Trutnov.

Odmaturoval jsem na trutnovském gymnáziu a poté jsem se během let stal inženýrem na Univerzitě Hradec Králové v oboru Informační management.

V průběhu studia jsem s dvěma kamarády začal podnikat a vybudovali jsme firmu na tvorbu www stránek a firemní grafiky Humlnet Creative s.r.o. Na začátku roku 2012 jsem kolegům firmu přenechal na spravování a vrhnul se novým směrem.

Moje nynější podnikání je postaveno na práci s malými firmami, kterým pomáhám s marketingem a propagací jako marketingový průvodce. Moje moto je „I malé firmy mohou mít velký marketing“.

S Piráty jsem začal sympatizovat již v době vzniku. Aktuálně je pro mě hlavní jediná myšlenka. Je mi de facto jedno jeslti budou daně o 1% vyšší nebo nižší či zda bude 30 korun poplatek u doktora nebo ne. Základem je pro mě transparentost státu a pokud možno eliminování možností korupce. To náš stát a společnost ničí po morální stránce nejvíce. A v tom je pro mě zásadní rozdíl mezi Piráty a ostatními stranami. Ostatní se hádají o detaily, ale to, že skupiny kmotrů okrádají náš stát o desítky až stovky miliard, jim nevadí a mnohdy i vyhovuje.

© Piráti, 2017. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.