Jižní Morava

V Poslanecké sněmovně Jihomoravský kraj reprezentují dva zástupci - Radek Holomčík ze Strážnice a Tomáš Vymazal z Brna. Máme také svého zastupitele v zastupitelstvu Jihomoravského kraje (Ivo Vašíček) a v Lomnici (Barbara Pavlišová).

V zastupitelstvu města Brna v současnosti působí šest pirátských zastupitelů – 1. náměstek primátorky Tomáš Koláčný, uvolnený radní pro majetek Robert Čuma, uvolnený radní pro kulturu Marek Fišer, uvolněný zastupitel pro informatiku Ondřej Kotas a dva neuvolnění zastupitelé Markéta Gregorová a Lukáš Mamula. Do zastupitelstev jsme se dostali i v městských částech Brno-Královo pole, Brno-střed a Brno-Žabovřesky. V kraji byly úspěšné i komunální kandidátky ve Znojmě (Pavel Nevrkla), Blansko (Zbyněk Pokorný), Boskovice (Kristýna Znamenáčková, Radek Šamšula, Jan Nádvorník), šest zastupitelů v Břeclavi za kandidátku Mladí a neklidní a tři v Hodoníně za Svobodné a Piráty.

Jsme aktivní v Brně – kde máme Pirate Space Brno na adrese Údolní 37 – a máme svá místní sdružení v Lomnici, Blansku, na Slovácku a ve Znojmě.

Možnosti zapojení

Podívejte se na konkrétní termíny akcí v kalendáři, abyste se ujistili, že akce bude. Pro bližší informace napište koordinátorce Magdaleně Škapové na magdalena.skapova(аt)pirati.cz Další informace můžete najít i na Pirátské wiki a na stránkách Pirátů Jihomoravského kraje

Navrhni úpravu