Karlovarský kraj

V radě Karlovarského kraje zasedá Ing. Josef Janů, v krajském zastupitelstvu ho doplňují Ing. arch. Vojtěch Franta (uvolněný zastupitel) a Markéta Monsportová - historicky první pirátská zastupitelka v krajském zastupitelstvu.

Dále máme pirátského starostu v Mariánských Lázních - Ing. Martina Kalinu, kde jej doplňují další zastupitelé a radní (Bc. et Bc. Karolina Vejmělková, Bc. Josef Pavlovic, Lukáš Jadlovský, Ing. Petr Třešňák, Martin Sasko) Za Mariánské Lázně máme v Parlamentu České Republiky svého zástupce - Ing. Petra Třešňáka, původního starostu Mariánských Lázních a nyní poslance, místopředsedu výboru pro zdravotnictví a další. (více informací na webu psp.cz nebo pirati.cz)

V Lokti máme také pirátského starostu - Ing. Mgr. Petra Adamce, dále radního Romana Kvaka a zastupitele Mgr. Vítězslava Adamce, DiS.

V Chebu máme radního Mgr. Bc. Ondřeje Špendlíčka a zastupitele Ladislava Tkaczyszyna.

V Karlových Varech máme opoziční zastupitele Mgr. Jindřicha Čermáka, Ing. Josefa Janů, Bc. Barboru Hradečnou, Ing. Pavla Sušanina a JUDr. Renatu Kozákovou.

V Rotavě jsme zasedli ve výborech finančním, kontrolním i v komisích města. Předsedou sdružení je Radek Náměstek.

Ve Valči jsme obhájili jednu pozici zastupitele. Stal se jím leader kandidátky, Jiří Metod Kassl.

V Sokolově jsme společně s hnutím STAN obsadili 4 zastupitelské posty, jsme v opozici v čele s Pirátkou Terezou Zykánovou.

V Aši máme 3 mandáty, do zastupitelstva se dostali Mgr. Jaroslav Staněk, Mgr. Pavel Matala a Mgr. Martin Flaška, všichni jsou členové Stany zelených s kterou jsme stavěli společnou kandidátku.

Možnosti zapojení:

  • Přijďte na naše pirátská setkání! Konají se nepravidelně. Pro více informací sledujte náš Facebook, nebo kontaktujte koordinátorku krajského sdružení pro Karlovarský kraj, Lucii Trčkovou (lucie.trckova@pirati.cz), tel.: +420 778 111 472
  • Podívejte se na konkrétní termíny akcí v kalendáři,, abyste se ujistili, že akce bude.
  • Krajský kalendář naleznete zde.
  • Aktuality a krajské webové stránky zatím aktualizujeme.
  • Odkaz na krajskou wiki.
Navrhni úpravu