• Tobias Esner má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat

Volby a odstoupení předsednictva

Předsednictvo krajského sdružení Olomouckého kraje prochází dlouhodobě dynamickým vývojem. Tato stránka slouží ke sledování, zaznamenávání a dokládáni těchto změn.

FunkceJménoPoznámky
6. předsednictvo zvoleno v 30.1. 2016
Předseda Martin Šmída rezignova 3.4. 2016
Jakub Burget zvolen 14.4. 2016
1. místopředseda Jakub Burget pozbyl funkce po svém zvolení krajským předsedou 14.4. 2016
Jakub Nepejchal odmítl nastoupit jako náhradník
Ondřej Malý zvolen 19.4. 2016
2. místopředseda Vojtěch Pikal rezignoval 29.2. 2016 po zvolení vedoucím AO KS OlK
Martin Švadlenka jako 1. náhradník povolán 3.3. 2016
5. předsednictvo zvoleno v listopadu 2013, mandát skončil běžně po dvou letech
Předseda Martin Šmída
1. místopředseda Roman Kümmel
2. místopředseda Vladimír Hlavinka odvolán 29.6.2014
Martin Švadlenka zvolen 14.8.2014
4. předsednictvo zvoleno v listopadu 2012
Předseda Petr Bajgar odvolán 21.11.2013
1. místopředseda Vojtěch Pikal rezignoval 7.11. 2013
2. místopředseda Martin Šmída rezignoval 7.11. 2013
3. předsednictvo zvoleno v dubnu 2012, odvoláno 15.11. 2012
Předseda Vojtěch Pikal rezignoval 15.11. 2012
1. místopředseda Vlastimil Holík
2. místopředseda Miroslav Bartovič rezignoval 1.11. 2012
2. předsednictvo zvoleno v lednu 2010
Předseda Petr Kapounek rezignoval k 27.5.2010
Věra Magdonová zvolena 8.7. 2011; rezignovala k 1.4.2011
Petr Bajgar zvolen k 21.4. 2011
1. místopředseda Petr Hireš rezignoval k 1.7.2010, čímž mělo dojít k rezignaci předsednictva
Vlastimil Holík v červenci 2010?
2. místopředseda Miroslav Bartovič
3. místopředseda Petr Bajgar odvolán 10.4.2010
Radim Kovařík zvolen v dubnu 2010?
rezignoval společně s ukončením členství někdy v lednu 2011
Věra Magdonová zvolena 27.5.2011
1. předsednictvo
Předseda Michal Zdražil Rezignoval poté, co byl 24.10.2009
zvolen 2. místopředsedou strany
1. místopředseda Petr Hireš Rezignoval 21.12.2009, čímž došlo k rezignaci předsednictva
2. místopředseda Petr Kapounek
© Piráti, 2016. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.