• Tobias Esner má oprávnění mazat
  • @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat

Piráti přijedou na Vysočinu také hledat nové členy

V sobotu 3.10. se v Jihlavě sejde druhý nejvyšší celostátní orgán České Pirátské strany. Bude zde zasedání Republikového výboru. Na programu je strategie ke krajským volbám, dále se bude rokovat o možném zrušení zákazu hotovosti pro veškeré platební operace Pirátské strany. Naplánovaná je i diskuse k programovému bodu Zemědělství, což je pro Vysočinu důležité téma.

Stávající vedení Telče se rozhodlo zakonzervovat staré pořádky

Tisková zpráva sdružení Společně pro Telč – Piráti a Zelení

Telč se zařadila mezi další města, kde subjekty, které nově uspěly v letošních komunálních volbách, nepustili ani do rady města. Vzhledem k volebnímu výsledku je to překvapení, protože koaliční uskupení „Společně pro Telč – Piráti a Zelení“ získalo 12,05% hlasů a tím třetí místo ve volbách, hned po SNK-ED a KDU-ČSL a přesto se do rady města jejich zástupce nedostal.

Koalice Zelených a Pirátů v Jihlavě zvolila lídra pro komunální volby.

logo_SZaPirati Jihlava, 26. 4. 2014

V úterý (24. 6. 2014) Zelení a Piráti navolili čelo kandidátky včetně lídra. Tím se stal Vít Prchal (SZ), podnikatel ve zdravé výživě a majitel firmy Natural Centrum v Jihlavě. Dvojkou se stala Mgr. Michaela Vodová (Piráti), sociální pracovnice v domácí hospicové péči a trojkou Klaus Mike Hübner (SZ), učitel jihlavského gymnázia.

© Piráti, 2016. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.