Jakub MichálekJakub Michalek

Jakub Michálek

předseda poslaneckého klubu Pirátů v PSP ČR, předseda zastupitelského klubu Pirátů v Praze a 3. místopředseda Pirátské strany

+420 775 978 550
jakub.michalek@pirati.cz

Ivan BartošIvan Bartos

Ivan Bartoš

předseda Pirátů, poslanec PSP ČR za Středočeský kraj

+420 603 415 378
ivan.bartos@pirati.cz

Olga RichterováOlga Richterova

Olga Richterová

poslankyně PSP ČR, členka Republikového výboru Pirátů

+420 774 153 361
olga.richterova@pirati.cz

Jan LipavskýJan Lipavsky

Jan Lipavský

poslanec PSP ČR, člen Republikového výboru Pirátů


jan.lipavsky@pirati.cz

Dana BalcarováDana Balcarova

Dana Balcarová

poslankyně PS PČR, garantka programového bodu životní prostředí

+420 732 103 330
dana.balcarova@pirati.cz

Vojtěch PikalVojtech Pikal

Vojtěch Pikal

poslanec PSP ČR, 1. místopředseda Pirátů, 1. místopředseda Olomouckého kraje

+420 778 702 714
vojtech.pikal@pirati.cz

Lukáš BartoňLukas Barton

Lukáš Bartoň

poslanec PSP ČR za Plzeňský kraj, předseda krajského sdružení Plzeňský kraj


lukas.barton@pirati.cz

Lenka KozlováLenka Kozlova

Lenka Kozlová

poslankyně PSP ČR, členka Republikového výboru Pirátů


lenka.kozlova@pirati.cz

František KopřivaFrantisek Kopriva

František Kopřiva

poslanec PS PČR, jednatel republikového výboru a jeho místopředseda

+420 736 749 464
frantisek.kopriva@pirati.cz

Mikuláš PeksaMikulas Peksa

Mikuláš Peksa

poslanec PSP ČR za Ústecký kraj, 4. místopředseda Pirátů, garant programového bodu Zahraničí


mikulas.peksa@pirati.cz

Radek HolomčíkRadek Holomcik

Radek Holomčík

poslanec za Jihomoravský kraj

+420 728 034 460
radek.holomcik@pirati.cz

Tomáš MartínekTomas Martinek

Tomáš Martínek

poslanec PSP ČR za Liberecký kraj, zastupitel města Česká Lípa


tomas.martinek@pirati.cz

Lukáš ČernohorskýLukas Cernohorsky

Lukáš Černohorský

poslanec za Moravskoslezský kraj

+420 601 573 955
lukas.cernohorsky@pirati.cz

Jan PošvářJan Posvar

Jan Pošvář

poslanec PSP PČR, předseda krajského sdružení Vysočina


jan.posvar@pirati.cz

Tomáš VymazalTomas Vymazal

Tomáš Vymazal

poslanec PSP ČR za Jihomoravský kraj

+420 774 363 736
tomas.vymazal@pirati.cz

František ElfmarkFrantisek Elfmark

František Elfmark

poslanec PSP ČR za Zlínský kraj, radní města Uherské Hradiště


frantisek.elfmark@pirati.cz

Ondřej PolanskýOndrej Polansky

Ondřej Polanský

poslanec PSP ČR za Moravskoslezský kraj


ondrej.polansky@pirati.cz

Lukáš KoláříkLukas Kolarik

Lukáš Kolářík

poslanec PSP ČR za Jihočeský kraj


lukas.kolarik@pirati.cz

Martin JiránekMartin Jiranek

Martin Jiránek

poslanec PSP ČR za Královéhradecký kraj, zastupitel za Piráty a Stranu Zelených v zastupitelstvu Královéhradeckého kraje

+420 777 719 282
martin.jiranek@pirati.cz

Mikuláš FerjenčíkMikulas Ferjencik

Mikuláš Ferjenčík

poslanec PSP ČR za Prahu, zastupitel Pirátů v Zastupitelstvu hlavního města Prahy a vedoucí mediálního odboru Pirátů

+420 737 943 770
mikulas.ferjencik@pirati.cz

Ondřej ProfantOndrej Profant

Ondřej Profant

poslanec PSP ČR za Prahu, zastupitel v zastupitelstvu hl. m. Prahy a předseda krajského sdružení Pirátské strany v Praze

+420 607 580 015
ondrej.profant@pirati.cz

Petr TřešňákPetr Tresnak

Petr Třešňák

poslanec PSP ČR za Karlovarský kraj, starosta Mariánských Lázní, zastupitel za Piráty v Karlovarském kraji, předseda krajského sdružení Pirátů v Karlovarském kraji

+420 354 922 132
petr.tresnak@pirati.cz