AUTOR ČLÁNKU:
ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA

Odškrtáváme si další bod znašeho předvolebního seznamu! Zavedení chráněného bankovního účtu prolidi vexekucích sevelkým přispěním poslance Lukáše Koláříka konečně podařilo prosadit. Jedná seo důležitý krok, který pomůže tisícům občanů chycených vexekučních pastech. Chráněný účet představuje zvláštní konto, které zabrání neoprávněným exekucím nezabavitelných peněz, což sednes běžně děje. Měla by setak narovnat tristní situace, kdy je mzda dlužníků hned několikrát podrobena srážkám skrz různé instrumenty anezbyde zní lidem ani nezabavitelné minimum pronutné životní potřeby.

Odškrtáváme si další bod z našeho předvolebního seznamu! Zavedení chráněného bankovního účtu pro lidi v exekucích se velkým přispěním poslance Lukáše Koláříka konečně podařilo prosadit. Jedná se o důležitý krok, který pomůže tisícům občanů chycených v exekučních pastech. Chráněný účet představuje zvláštní konto, které zabrání neoprávněným exekucím nezabavitelných peněz, což se dnes běžně děje. Měla by se tak narovnat tristní situace, kdy je mzda dlužníků hned několikrát podrobena srážkám skrz různé instrumenty a nezbyde z ní lidem ani nezabavitelné minimum pro nutné životní potřeby.


Tisková zpráva Piráti splnili další slib voličům, pomohli zavést chráněný bankovní účet pro lidi v exekucích. Tisícům občanů pomůže z krizové situace