Piráti jako již tradičně vyhlašují veřejné výběrové řízení na jednu z nejdůležitějších pozic ve straně. Hledáme krajského koordinátora pro Jihomoravský kraj.

Kdo to je a co dělá?

Koordinátor je srdcem i duší krajského sdružení Pirátů. Organizuje akce, komunikuje s dodavateli i dobrovolníky, hledá témata k řešení v kraji a je projektovým manažerem veškeré aktivity Pirátů jak v předvolebním, tak povolebním období. Není to ani tolik práce jako spíše životní styl. Člověk se ani chvíli nenudí, může vlastní iniciativou zlepšovat politické prostředí ve svém okolí a hlavně je jeho práce důležitá, dává smysl a je nepostradatelná pro desítky iniciativních, angažovaných lidí.

Co za to?

Pokud umíte alespoň trochu s počítačem, jste pečliví, rádi komunikujete s lidmi, organizujete akce, máte řidičák a jste časově flexibilní, tak jste vhodným kandidátem! Vydělat si u nás můžete 20 až 30 tisíc měsíčně, k tomu dostanete telefon s neomezeným tarifem a taky vás protáhneme řadou zajímavých školení, odkud si odnesete cenné zkušenosti do budoucnosti!

Zaujalo vás to? Pak navštivte pirátské fórum, kde se dozvíte veškeré informace. Těšíme se na Vás při osobním pohovoru.