Mariánské Lázně, 13. března 2018 – Piráti slavnostně otevřeli poslaneckou kancelář poslance Petra Třešňáka zvoleného v Karlovarském kraji. Otevření se zúčastnil i předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek.

Na otevření kanceláře ve Skalníkově ulici dorazila řada místních novinářů, a také občané města Mariánské Lázně, kteří byli pozváni na krátké setkání s oběma poslanci. Občané, novináři i poslanci společně a neformálně diskutovali nad aktuálními politickými tématy.

„Kancelář v Mariánských Lázních je nejlepším možným řešením pro setkávání s občany našeho kraje. Díky tomu, že je poblíž MHD, která je navíc bezbariérová, se za mnou mohou vypravit opravdu všichni, abychom se pobavili o tom, co je konkrétně trápí,“ uvádí Petr Třešňák. „Pro kancelář jsme využili městský prostor, který byl poslední dva roky opuštěný, a nevypadalo to, že se přihlásí další nájemce. Další čtyři roky z něj bude mít město stálý příjem a občané místo pro konzultování aktuální legislativy. A protože jako Piráti vyznáváme heslo „sharing is caring“, zpřístupnili jsme naši wifi, aby se i lidé čekající na zastávce MHD mohli připojit.“

Poslanec Třešňák bude v kanceláři dostupný každé liché pondělí, sudé pondělky bude úřadovat z pirátského centra v Karlových Varech. V ostatní dny to bude možné po domluvě na uvedeném telefonickém čísle nebo e-mailu.

<h3>Kontaktní osoba:</h3>

Petr Třešňák

607 517 967

tresnakp@psp.cz

Aktuální rozpis a kalendář na osobních stránkách: <www.petrtresnak.com>