Karlovy Vary, 21. dubna 2018 – Piráti z Karlovarského kraje slavnostně otevřeli v pátek 20. dubna nové regionální Pirátské centrum. Zahajovacímu ceremoniálu přihlíželo za účasti předsedy strany Ivana Bartoše, poslance Petra Třešňáka a krajského radního Josefa Janů přes padesát návštěvníků.

Karlovarské centrum ponese název e-PIC a je tak dalším otevřeným pirátským prostorem, která v poslední době vznikají po celé republice. „Pirátská centra přináší možnosti k rozvoji celé řady společných činností, nejen Pirátů, ale i ostatních spolků ve městě,“ okomentoval předseda strany Ivan Bartoš.

Bartoš při své účasti na otevření centra také podrobně popsal současnou politickou práci Pirátů ve Sněmovně a také zodpověděl celou řadu dotazů. Nechyběly také “veselé historky z natáčení”. Uvolněnou atmosféru slavnostního zahájení pak podtrhlo neplánované vystoupení předsedy na harmoniku, které předvedl v legendární pivnici Černá Plzeň.

Pirátské centrum e-PIC bude sloužit nejen pro potřeby Pirátů Karlovarského kraje, ale také jako komunitní centrum pro občany a spolky nejen z Karlových Varů. Aktuální kalendář s akcemi lze nalézt na stránkách e-pic.jdem.cz

<h3>Odkazy</h3>