Mariánské Lázně, 21. února 2018 – Pirátský starosta Mariánských Lázní Petr Třešňák včera předal křeslo v čele města dosavadnímu radnímu Martinu Kalinovi (Piráti). Třešnák se tak hodlá plně věnovat poslaneckým povinnostem.

„Jsem rád, že mohu práci starosty vložit do kvalifikovaných rukou Martina Kaliny,“ uvedl nyní již bývalý starosta Třešňák a dodal: „S Piráti se snažíme, aby u nás neprobíhalo kumulování funkcí, svým včerejším krokem tak ctím naše pravidla.”

Martin Kalina působí v současné chvíli jako městský radní a zastupitel.

„Jsem rád, že mohu převzít otěže a pokračovat v plnění programového prohlášení naší koalice a dovést všechny slíbené projekty do konce, ať jde o územní plán, levné parcely pro bydlení pro občany Mariánských Lázní, přestavbu ploché dráhy v multifunkční komplex s inlinovou dráhou a samozřejmě zahájit práce pro přestavbu radnice v moderní a funkční komplex, kam budou naši občané chodit rádi. Pokud máte zájem sledovat, co všechno tvoříme, najdete mě samozřejmě na Facebooku a rád bych oznámil, že budu pokračovat v otevřené politice mého předchůdce, například s Kávou online se starostou, která proběhne podle plánu, opět v první pondělí v měsíci. Připravte si své dotazy, rád je zodpovím,“ uvedl Kalina.