Piráti jsou jen kousek od historické možnosti vstoupit do parlamentu. Tam budeme moci prosazovat a kontrolovat naše návrhy zákonů a jako parlamentní stranu nás média budou brát vážně.

Průzkumy se stále pohybují okolo pětiprocentní hranice. Červencový výzkum Focus nám dává 5,2 %, méně věrohodný srpnový výzkum Médea Research dokonce 8,79.

Prosíme, pomozte nám a dejte lidem okolo sebe vědět, že volíte Piráty! Pro své okolí jste důležitější, než si myslíte. Zapojte se třeba tím, že:

  • Potvrdíte účast na Volíme Piráty 15 do sněmovny!
  • Pozvete na událost a k volbám své přátele. Vybavíte svou profilovou fotku pirátským proužkem a napíšete k ní důvody, proč volíte Piráty.
  • Koupíte propagační dámský, nebo pánský pirátský balíček (obsahující tričko, noviny a placku). Noviny odneste tam, kam se naši dobrovolníci nedostanou. V tričku choďte do práce, na trénink a do hospod.

Jsme jediná strana nespojená se skandály, korupcí a byrokracií. Pomozte zvolit do parlamentu lidi, kteří budou hájit svobodu, změní státní správu pomocí digitalizace a budou zastupovat vás.

Pusťte nás na ně – porveme se za vás!