Potřebujeme vaši pomoc, nadešel čas!

22. 09. 2017
Tagy
Potřebujeme vaši pomoc, nadešel čas!
Potřebujeme vaši pomoc, nadešel čas!

Piráti jsou jen kousek od historické možnosti vstoupit do parlamentu. Tam budeme moci prosazovat a kontrolovat naše návrhy zákonů a jako parlamentní stranu nás média budou brát vážně.

Průzkumy se stále pohybují okolo pětiprocentní hranice. Červencový výzkum Focus nám dává 5,2 %, méně věrohodný srpnový výzkum Médea Research dokonce 8,79.

Prosíme, pomozte nám a dejte lidem okolo sebe vědět, že volíte Piráty! Pro své okolí jste důležitější, než si myslíte. Zapojte se třeba tím, že:

  • Potvrdíte účast na Volíme Piráty 15 do sněmovny!
  • Pozvete na událost a k volbám své přátele. Vybavíte svou profilovou fotku pirátským proužkem a napíšete k ní důvody, proč volíte Piráty.
  • Koupíte propagační dámský, nebo pánský pirátský balíček (obsahující tričko, noviny a placku). Noviny odneste tam, kam se naši dobrovolníci nedostanou. V tričku choďte do práce, na trénink a do hospod.

Jsme jediná strana nespojená se skandály, korupcí a byrokracií. Pomozte zvolit do parlamentu lidi, kteří budou hájit svobodu, změní státní správu pomocí digitalizace a budou zastupovat vás.

Pusťte nás na ně – porveme se za vás!

Sdílení je aktem lásky
Kam dále?
Navrhni úpravu