Pro období volbení kampaně před volbami do Poslanecké sněmovny 2021 sháníme agenturu se silnou kompetencí v oblasti nákupu online i offline médií a doručování obsahu na sociálních sítí. Úkolem agentury bude v synergii s PPC specialisty Pirátů a Starostů připravit strategii vyvrcholení volební kampaně na sociálních sítích, strategii nákupu online i offline médií napřímo a realizaci obého. Hlásit se mohou jen firmy nebo dobře sehrané skupiny freelancerů.

Výstupy v průběhu spolupráce: * Reportování pokrytí prostoru na měsíční bázi. * Měření dopadu, monitoring efektivity kampaně. * Vytvořte kalkulaci vaší práce a kalkulaci spendu na pokrytí horké fáze kampaně Pirátů a Starostů v online médiích a na sociálních sítích.

Požadujeme: * Zkušenosti s nákupem online i offline médii i online prostoru na sociálních sítích. * Zkušenosti s doručováním politických volebních kampaní. * Zkušenosti s cílením PPC kampaní na základě dodaných datových vstupů. * Zkušenosti s vyjednáváním o ceně a schopnost vyvinout tlak na cenu ve prospěch koalice Pirátů a Starostů. * Vynikající klientský servis a schopnost mimořádného nasazení v době přípravy kampaně. * Schopnost práce v týmu.

Prosíme o zaslání materiálů do 29. února 2021.

  • Kompletní informace o vypisované pozici naleznete ZDE.