assets/img/articles/2019/inzerat.jpg
14. října 2021

Piráti hledají ředitele či ředitelku svého institutu π

Praha, 14. října 2021 – Piráti na Ministerstvu vnitra před pár týdny zaregistrovali svůj politický institut, a to jako zapsaný ústav. Nyní hledají kandidáty do vedení institutu, ale i zájemce o působení v akademickém či dobrovolnickém kruhu. Institut π má především rozvíjet liberální ideologická východiska a soustředit se na dlouhodobý výhled pirátských politik i témat. Hlavními nástroji ústavu bude výzkumná, publikační, vzdělávací a kulturní činnost.

assets/img/articles/2019/inzerat.jpg
23. března 2021

Koalice Pirátů a Starostů vyhlašuje výběrové řízení na pozici fotografa

Studiové a profilové fotografie našich osobností, fotografie komparzu a postprodukce v termínu od 1. do 19. dubna. To je nápň práce časově flexibilního fotografa s prokazatelnými zkušenostmi a schopnostmi pro samostatnou a kreativní práci, kterého sháníme pro účely parlamentních voleb 2021.

assets/img/articles/2019/inzerat.jpg
22. února 2021

Koalice Pirátů a Starostů vyhlašuje výběrové řízení na mediální agenturu

Pro období volbení kampaně před volbami do Poslanecké sněmovny 2021 sháníme agenturu se silnou kompetencí v oblasti nákupu online i offline médií a doručování obsahu na sociálních sítí. Úkolem agentury bude v synergii s PPC specialisty Pirátů a Starostů připravit strategii vyvrcholení volební kampaně na sociálních sítích, strategii nákupu online i offline médií napřímo a realizaci obého. Hlásit se mohou jen firmy nebo dobře sehrané skupiny freelancerů.

assets/img/articles/2019/inzerat.jpg
22. února 2021

Koalice Pirátů a Starostů vyhlašuje výběrové řízení na pozici specialista online marketingu

V souvislosti s volební kampaní pro volby do Poslanecké sněmovny v roce 2021 hledáme kolegu na pozici specialisty online marketingu. Hlavní náplní činnosti bude tvorba a realizace obsahových online subkampaní a podílení se na kampani napříč všemi pracovními týmy. Odhadovaná pracovní doba je 40 hodin týdně.

assets/img/articles/2019/inzerat.jpg
22. února 2021

Koalice Pirátů a Starostů vyhlašuje výběrové řízení na pozici specialista online marketingu na poloviční úvazek

V souvislosti s volební kampaní pro volby do Poslanecké sněmovny v roce 2021 hledáme kolegu na pozici specialisty online marketingu na poloviční úvazek. Předmětem činnosti bude příprava obsahu pro online kampaň Pirátů a Starostů podle požadavků vedoucích online streamu, podílení se na kampani Pirátů a Starostů pro volby do Poslanecké sněmovny a další úkoly zadané dle potřeby.

assets/img/articles/2019/inzerat.jpg
26. ledna 2021

Piráti poptávají vývojáře front-endu a back-endu na dlouhodobou externí spolupráci

Praha, 26. ledna 2021 – Technický odbor Pirátů hledá nové partnery pro realizaci projektů. Pokud máte zájem s námi spolupracovat a prokážete svou kvalifikaci, uzavřeme s vámi Rámcovou smlouvu a začneme vás oslovovat kdykoliv nám nebudou stačit stálé kapacity.

assets/img/articles/2019/inzerat.jpg
16. ledna 2020

Hledáme dlouhodobého partnera pro tvorbu podoby prezentací a aplikací

Piráti poptávají dlouhodobého partnera, který navrhne a nakóduje jednotnou grafickou podobu prezentací a aplikací.

assets/img/articles/2019/inzerat.jpg
7. ledna 2020

Piráti hledají krajského koordinátora pro Prahu

Sháníme kolegu s nadstandardními komunikačními dovednostmi, reprezentativním vystupováním a organizačními schopnostmi, který je odolný vůči stresu a ztotožňuje se s pirátskými myšlenkami. Dokážete řídit tým dobrovolníků a systematicky s nimi pracovat? Nedělá vám potíž běžná administrace a jste administrativně zdatní? Neváhejte se přihlásit do 20. ledna na inzerát.

assets/img/articles/2019/inzerat.jpg
10. prosince 2019

Piráti vypisují výběrová řízení na pozice v Technickém odboru

Pirátská strana hledá do svého týmu vývojáře, správce systému a správce webových prezentací. Splňujete uvedené požadavky a pracujete se svobodným softwarem? Pak se neváhejte přihlásit do některého z výběrových řízení.

assets/img/articles/2019/inzerat.jpg
20. září 2019

Otevřené výběrové řízení: asistent/ka poslankyně Dany Balcarové

Piráti hledají do svého poslaneckého týmu posilu se zkušenostmi z agendy životního prostředí. Vybraný uchazeč bude jakožto asistent poslankyně Dany Balcarové pracovat v atraktivním prostředí Poslanecké sněmovny a řešit širokou škálu úkolů počínaje běžnými administrativními činnostmi, přes vypracovávání odborných analýz až po pořádání seminářů a dalších akcí souvisejících převážně s agendou životního prostředí.

assets/img/articles/2019/inzerat.jpg
29. března 2019

Otevřené výběrové řízení: Sekretář/ka poslaneckého klubu

Hledáme spolehlivou kolegyni či kolegu pro zajištění hladkého chodu kanceláře poslaneckého klubu. Náplní práce jsou péče o prostory, příprava občerstvení, příjem a zajištění návštěv a hostů, zajištění základní komunikace poslaneckého klubu a další administrativní práce.

assets/img/articles/2019/inzerat.jpg
20. března 2019

Otevřené výběrové řízení: Mediální komunikace a PR pirátských europoslanců

Náplní práce poptávaného PR experta bude mediální podpora poslanců Evropského parlamentu zvolených za Piráty. Součástí pracovních aktivit bude psaní tiskových výstupů, organizace a moderování konferencí a seminářů, příprava podkladů, plánování komunikační strategie, školení europoslanců v mediálních dovednostech a podobně. Místo výkonu bude převážně v Bruselu a dalších sídelních městech unijních institucí.

assets/img/articles/2019/inzerat.jpg
28. února 2019

Posilujeme ekonomický tým – hledáme datového analytika

Baví vás práce s čísly? Dovedete efektně a srozumitelně prezentovat výsledky vlastní práce? Možná právě vy odpovídáte ideálnímu profilu kandidáta, kterého hledáme. Obsahem inzerované pozice je analýza dat, tabulek, databází a tvorba reportů. Budete vyhodnocovat dopady legislativních opatření a daňových úprav.

assets/img/articles/2018/inzerat.jpg
6. února 2019

Piráti pořádají výběrové řízení na pozici specialisty e-Governmentu

Jste kreativní informatik a open source pro vás není sprosté slovo? Máte za sebou praxi i s komerčními projekty? Možná jste to právě vy, koho hledáme do našeho rostoucího týmu. Co požadujeme? Zkušenosti s open source i komerčními projekty na programátorské nebo administrátorské úrovni Zkušenosti s IT architekturou Shoda s programovými cíli Pirátů (open source a open data)

assets/img/articles/2019/inzerat.jpg
29. ledna 2019

Piráti vypisují otevřené výběrové řízení na PR spojku pro Plzeňský, Karlovarský a Ústecký kraj

Máte zkušenosti s mediální komunikací, organizací a moderováním tiskových konferencí? Zvládnete spravovat web, sociální sítě a koordinovat vydávání tisku? Pracovali jste s monitoringem médií? Tyto a další činnosti budou vaší pracovní náplní. Budete zajišťovat mediální komunikaci tří krajských sdružení. Možná jste to právě vy, koho hledáme do krajského týmu Pirátů.

assets/img/articles/2019/inzerat.jpg
29. ledna 2019

Piráti vypisují otevřené výběrové řízení na šéfredaktora Pirátských listů a PR spojku

Zvládáte komunikaci s novináři a organizovat tiskové konference? Pracovali jste s redakčním systémem, plánovali, koordinovali a editovali obsah webu a tisku? Znáte pojmy jako lámání, perex nebo jingle? Jestliže jsou tyto činnosti a pojmy středem vašeho profesního zájmu, pak budete vhodnou osobou na pirátské palubě. Vaším úkolem bude kompletní správa publikačního webu piratskelisty.cz a řízení mediální komunikace Libereckého a Pardubického kraje.

assets/img/articles/2018/ivan-uprostred.jpg
20. listopadu 2018

Piráti pozvali předsedy opozičních stran k jednání, shodli se na společném prohlášení

Praha, 20. listopadu 2018 – Předseda Pirátů Ivan Bartoš inicioval dnešní dopolední setkání s předsedy opozičních stran ODS, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN v prostorách poslaneckého klubu Pirátů. Předsedové zmíněných stran se dohodli na společném prohlášení, které na tiskové konferenci citoval právě šéf Pirátů Ivan Bartoš.

assets/img/articles/2018/posvar.jpg
16. listopadu 2018

Piráti uspořádali debatu a nabídli pomoc zemědělcům a majitelům půdy

Praha, 16. listopadu 2018 – Poslanec Pirátů Jan Pošvář, člen zemědělského výboru, uspořádal včera odpoledne kulatý stůl na téma dostupnosti půdy pro zemědělce. Cílem debaty bylo zhodnocení současného stavu, zejména ve vztahu k malým a začínajícím zemědělcům. Debaty se zúčastnili zástupci organizací, které reprezentují všechny skupiny zemědělců – nechyběli Petr Klos, předseda Svazu vlastníků České republiky, nebo Martin Pýcha, předseda Zemědělského svazu České republiky. Rozprava se následně vedla hlavně nad novelou zákona o zemědělství, která chce zavést předkupní právo, se kterým Piráti zásadně nesouhlasí.

assets/img/articles/2018/inzerat.jpg
15. listopadu 2018

Piráti vypisují otevřené výběrové řízení na stratéga kampaně pro eurovolby

Piráti poptávají osobu nebo firmu, která bude zodpovědná za strategické plánování a dohled nad plněním strategie volební kampaně pro volby do Evropského parlamentu. Smlouva s vítězem výběrového řízení bude časově omezená datem konání voleb, které v České republice proběhnou 24. a 25. května 2019.

assets/img/articles/2018/inzerat.jpg
31. října 2018

Pirátská strana vypisuje výběrové řízení na pozici vedoucí kanceláře

Vedoucí kanceláře stojí v čele administrativního centra strany, kterým je centrum Pirátů v Praze v ulici Na Moráni. Vedoucí kanceláře odpovídá republikovému předsednictvu za běžný chod strany, který zahrnuje plnění strategie, rozpočtu, prioritních úkolů a realizaci projektů zahrnujících více odborů Pirátské strany.