V souvislosti s volební kampaní pro volby do Poslanecké sněmovny v roce 2021 hledáme kolegu na pozici specialisty online marketingu. Hlavní náplní činnosti bude tvorba a realizace obsahových online subkampaní a podílení se na kampani napříč všemi pracovními týmy. Odhadovaná pracovní doba je 40 hodin týdně.

Nabízíme: * Odměnu 40 000,- měsíčně + až 5000,- měšíčně za kvalitně zpracované úkoly. * Home office v kombinaci se zázemím v centru Prahy. * Možnost podílet se na velkém střetu o budoucnost České republiky. * Smlouvu od 1. května do 9. října 2021 (+- týden na vyhodnocení).

Požadujeme: * Kreativní myšlení, pečlivost, vynikající komunikační schopnosti, zkušenosti s projektovým vedením, schopnost plánovat. * Soulad a ztotožnění s hodnotami, které koalice Pirátů a Starostů vyjadřuje a reprezentuje. * Znalost politické situace a politický přehled. * Alespoň tříletá praxe v oboru online marketingu. * Zkušenosti s tvorbou konceptů videoobsahu, případně režií či střihem videoobsahu. * Příjemné vystupování. * Schopnost pracovat pod tlakem.

Pro zařazení do výběrového řízení zašlete do 28. února 2021 23:59:59 následující:

  1. Motivační dopis
  2. Životopis

  3. Kompletní informace o vypisované pozici naleznete ZDE.