V souvislosti s volební kampaní pro volby do Poslanecké sněmovny v roce 2021 hledáme kolegu na pozici specialisty online marketingu na poloviční úvazek. Předmětem činnosti bude příprava obsahu pro online kampaň Pirátů a Starostů podle požadavků vedoucích online streamu, podílení se na kampani Pirátů a Starostů pro volby do Poslanecké sněmovny a další úkoly zadané dle potřeby.

Nabízíme: * Cca poloviční úvazek s odměnou 22 tis. Kč měsíčně (práce na IČ). * Částečná práce na home office v kombinaci se zázemím v centru Prahy a flexibilní pracovní doba. * Možnost podílet se na velkém střetu o budoucnost České republiky. * Úvazek na období od 9. dubna do 9. října 2021.

Požadujeme: * Kreativní myšlení, pečlivost, cit pro psaný text. * Soulad a ztotožnění s hodnotami, které koalice Pirátů a Starostů vyjadřuje. * Dobrá znalost politické situace a politický přehled. * Alespoň dvouletá praxe v oboru online marketingu, zkušenost se správou Facebooku a Instagramu. * Příjemné vystupování. * Schopnost pracovat pod tlakem.

Pro zařazení do výběrového řízení zašlete do 28. února 2021 23:59:59 následující:

  1. Motivační dopis
  2. Životopis
  3. Ukázku dosavadní práce (odkazy na spravované profily FB/Instagram/Twitter)

  4. Kompletní informace o vypisované pozici naleznete ZDE.