Pirátská strana hledá do svého týmu vývojáře, správce systému a správce webových prezentací. Splňujete uvedené požadavky a pracujete se svobodným softwarem? Pak se neváhejte přihlásit do některého z výběrových řízení.

<h1>Vývojář</h1>

Co požadujeme? * Analýza, vývoj a testování programů. * Vedení vývojových projektů. * Podpora uživatelů. * Zkušenosti s vývojem webových aplikací na platformě Linux.

Co nabízíme? * Smlouva na dobu neurčitou (ŽO), cca 20h/týdně. * Odměna 30 tisíc Kč. * Měsíční bonus až 10 tisíc Kč. * Práce z domova.

Podrobnosti k výběrovému řízení naleznete ZDE.

<h1>Správce systémů</h1>

Co požadujeme? * Zajištění fungování technických systémů Pirátské strany. * Rozvoj těchto systémů. * Podpora uživatelů. * Ochota držet pohotovost.

Co nabízíme? * Smlouva na dobu neurčitou (ŽO), cca 20h/týdně. * Odměna 30 tisíc Kč. * Měsíční bonus až 5 tisíc Kč. * Práce z domova.

Podrobnosti k výběrovému řízení naleznete ZDE

<h1>Správce webových prezentací</h1>

Co požadujeme? * Obsahová a technická údržba webových prezentací. * Podpora interních uživatelů v souvislosti s webovými prezentacemi. * Školení interních uživatelů (dalších správců) webových prezentací. * Drobné programátorské práce.

Co nabízíme? * Smlouva na dobu neurčitou (ŽO), cca 20h/měsíčně. * Odměna 5 tisíc Kč. * Měsíční bonus až 5 tisíc Kč. * Práce z domova.

Podrobnosti k výběrovému řízení naleznete ZDE.

Termíny pro všechny vypisované pozice: * Zaslání dokumentace: 18. prosince 2019. * Nástup v prvním čtvrtletí 2020.