Vítejte na stránce resortního týmu Spravedlnost, který se věnuje otázkám justice a občanského a ústavního práva.

Co děláme?

Jak se můžete zapojit?

Nabízíme šanci právníkům sáhnout si na nové zákony a něco se přitom naučit.

Pokud souhlasíte s Pirátským programem v oblasti spravedlnosti a chcete nám pomoci, registrujte se prosím na Nalodění a zaškrtněte, že máte zájem o justici, případně se ozvěte Anně Urbanové na tel. +420 775 146 577 nebo na anna.urbanova@pirati.cz. Rádi vás pozveme na naše setkání.

Schůzky týmu

Všechny schůzky týmu Spravedlnost jsou v kalendáři. Tým Spravedlnost se schází dle domluvy, zpravidla v úterý ve výborovém nebo poslaneckém týdnu.

Tým Spravedlnost se zpravidla schází v zasedací místnosti poslaneckého klubu Pirátů (vstup z Malostranského náměstí 7/19). Za přípravu agendy setkání zodpovídá Anna Urbanová a zápis a pozvánka se zveřejňují zde.

Online komunikace

Komunikace mezi členy rezortního týmu probíhá přes e-mail.

Členové týmu

  • Vedoucí týmu: Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů zodpovědný za resort spravedlnosti, řešení kvalitu justice a jmenování soudců.
  • Kontaktní osoba: Ivana Miklíková (ivana.miklikova@pirati.cz, 773 993 444), asistentka poslaneckého klubu Pirátů.

Tým funguje podle zásad týmové spolupráce. Nadřízeným týmem je republikové předsednictvo. Spolupracujeme s poslanci, kteří mají související gesci (pro oblast lidských práv, pro oblast exekucí a insolvencí, pro oblast vězeňství).

Mezirezortní týmy