V sobotu 18. března zasedá Celostátní fórum Pirátské strany

08. 03. 2017
Tagy
V sobotu 18. března zasedá Celostátní fórum Pirátské strany
V sobotu 18. března zasedá Celostátní fórum Pirátské strany

V sobotu 18. března 2017 se v Praze uskuteční zasedání nejvyššího orgánu Pirátské strany - Celostátního fóra, které tvoří všichni členové Pirátů. Na programu je zpráva předsedy strany, vystoupení senátorů a čestných zahraničních hostů i představení nedávno zvolených krajských pirátských lídrů, kteří povedou Piráty do parlamentních voleb 2017.

Celostátní fórum se koná v prostorách Impact HUB Drtinova 557/10, Praha 5 Smíchov od 10 hodin. Akce je otevřená jak pro příznivce Pirátů, tak širokou veřejnost. Srdečně jsou zváni také zástupci médií, pro které bude zajištěn celodenní servis. Jak už je u Pirátů zvykem, na oficiální program naváže od 18,30 neformální zábava v UHELNA klubu, Štefánikova 18/25.

Na celostátním pirátském srazu se bude také hovořit o stavu příprav programových bodů pro podzimní parlamentní volby a volební kampani a její strategii. České Piráty přijdou pozdravit i vzácní zahraniční hosté. Na sjezdu vystoupí zakladatel celosvětového Pirátského hnutí Švéd Rick Falkvinge a německá europoslankyně za Piráty Julia Reda.

Proč se zúčastnit?

Přijďte se podívat na setkání všech členů Pirátské strany. Ivan Bartoš přednese zprávu o činnosti strany za poslední rok a senátoři a senátorky zvolení s podporou Pirátů představí na čem pracují. Zažijete také jedinečnou atmosféru příprav Pirátů na parlamentní volby 2017.

Registrace účastníků

Chcete-li se celostátního fóra zúčastnit osobně, zaregistrujte se prosím zde. Chcete se připojit k večerní zábavě? Jednoduše přijďte na společenský večer.

Nevyjde vám to?

Nevadí. Připojte se online. Jednání můžete sledovat také prostřednictvím video-streamu a na sociálních sítích. Přístupové url adresy budou k dispozici v den konání jak na stránce akce, tak na facebookové stránce pirátské strany.

Program

 • 10:00 Zahájení Celorepublikového fóra, seznámení účastníků s nástěnkou týmů pro networking
 • 10:15 Výroční zpráva předsedy strany (předseda strany)
 • 11:00 Zpráva senátního týmu o aktivitách senátorů s naší podporou (senátní tým, senátoři)
 • 11:30 Vystoupení senátorů s podporou Pirátů
 • 11:50 Zpráva o stavu přípravy volebního programu (Republikové předsednictvo/parlamentní tým)
 • 12:20 Oběd
 • 13:20 Představení lídrů v jednotlivých krajích (celostátní lídr/krajští lídři)
 • 14:15 Představení příprav volební kampaně a zapojení členů (volební štáb)
 • 15:50 Tisková konference s představením závěrů setkání
 • 16:20 Vystoupení zahraničních hostů
 • 16:50 Společné focení
 • 17:30 Předpokládaný konec zasedání

Po práci zábava

Po skončení oficiálního programu pokračujeme v 18:30 společenským večerem s dobrým jídlem a hudbou Zevl KZS Djs i zázemím pro rodiče s malými dětmi, na který naváže taneční drum’n’bass akcí DarkSide Night Warm Up / W simplexních (CZ) v klubu Uhelna přes chodbu - účastníci večírku mají zvýhodněné vstupné.

Související odkazy

Kontakt

Sdílení je aktem lásky
Kam dále?
Navrhni úpravu