Ústecko hledá posily! Piráti zvou na palubu

12. 04. 2018
Ústecko hledá posily! Piráti zvou na palubu
Ústecko hledá posily! Piráti zvou na palubu

Česká pirátská strana vyhlašuje veřejné výběrové řízení na pozici koordinátora Ústeckého kraje. Hledáte prestižní práci? Máte rádi výzvy? Chcete pomoci s narovnáváním politické kultury v zemi? Pak neváhejte a ukažte, co ve vás je!

Co koordinátor dělá?

Předně mluví s lidmi. Hodně. Je to v podstatě personální manažer, který organizuje pirátské akce, svolává schůze a oslovuje vybrané kandidáty s nabídkou členství. Kromě toho je také klíčníkem krajského pirátského centra, má na starosti podatelnu a vede registry.

Co musí koordinátor umět?

Velice důležitá je práce s počítačem. Žádné softwarové inženýrství po vás nechceme. Jde nám o vedení databází, což vás ale milerádi naučíme. Kritické je ale vyhledávání informací na internetu, práce se sociálními sítěmi a kancelářskými programy. Není to ale jenom o počítači. Koordinátor musí umět jednat s lidmi tak, aby si o něm nemysleli, že je diktátor. Musí ochotně zvedat telefon a hledat řešení. A konečně, musí akceptovat fakt, že práce koordinátora je životní styl! Tedy bez žertů, je nutná jistá časová flexibilita a občasná mobilita. Jednou za čas se jezdí do Prahy na školení a dost se bude určitě cestovat i po Ústeckém kraji.

A teď co za to!

Pokud si budeme rozumět, dostanete od nás smlouvu na neurčito. Na IČO vám dáme základ 15 tisíc korun měsíčně, ale když budete řádně a včas plnit své úkoly, můžete každý měsíc dostat bonus až 5 tisíc korun. Dvacka za práci pro Piráty, to je super, ne? Kromě toho budete žít s vědomím, že to, co děláte, má vyšší smysl. Není to sezení v kanceláři a prodávání tiskárenského papíru. S reálnými dopady budete svými silami měnit politiku v zemi a pokud jste s ní stejně jako my nespokojeni, pak máte životní možnost s tím něco udělat! Navíc vás protáhneme řadou školení, naučíte se plno nových věcí, poznáte spoustu super lidí a najdete si kamarády, kteří už z principu přemýšlejí o světě podobně jako vy. Jako bonus od nás dostanete i neomezený telefonní tarif s internetem, abyste mohli svojí kreativitu lépe a bez prodlev filtrovat do světa!

Tak co, námořníku. Popluješ s námi?

Pokud tě výše zmíněné věci zaujaly a už teď si říkáš, že do toho prostě jdeš, tak vyplň tento formulář. Pozveme tě do výběrového řízení a pokud všechno klapne, nastoupit můžeš po domluvě v období dubna či května.

Všechny informace lze dohledat i na transparentním pirátském fóru, tak klidně klikni sem a stahuj pdf!

Sdílení je aktem lásky
Kam dále?
Navrhni úpravu